Команда «Батьківщини» добиватиметься внесення «репродуктивного пакета» до переліку, який фінансується Національною службою здоров’я України. Адже в Європі репродуктивні програми фінансуються державою.

За словами лідера партії «ВО «Батьківщина», враховуючи складну демографічну ситуацію в країні, необхідно повернути гідні виплати родинам на народження дитини.

Також Юлія Володимирівна наголосила на доцільності впровадження в Україні страхової медицини. Адже весь світ сьогодні зі страховою медициною. Практично не залишилось країни, яка б не запровадила обов’язкове медичне страхування.

«Наш шлях – це страхова медицина, наш шлях – це абсолютне відновлення нормального функціонування лікарень, наш шлях – зберегти здоров’я людей і надати можливість нашим медикам отримувати заробітну плату не меншу, ніж у сусідній Польщі», – наголосила Юлія Тимошенко.

Крім того, за словами Юлії Тимошенко«Батьківщина» повністю підрахувала медичний баланс на наступний рік.

«Взагалі на наступний рік стандарт для кожної країни – 5% від ВВП на медицину. Від цього жодна країна не відходить, а під час епідемії взагалі підняли до 7%. А у нас же сьогодні заклали лише 2,5%. Тому ми б’ємося, аби додали ще коштів. І ми намагаємося переосмислити реформування системи охорони здоров’я так, щоб для людей якісні медичні послуги були доступними», – запевнила Голова партії.