Народний депутат України Антон Яценко продовжує допомагати лікарням. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, нещодавно за його підтримки на Христинівську центральну районну лікарню передано:

➡матраци до ліжок – 19 шт;

➡одноразові медичні рукавички – 2400 шт;

Народний обранець пообіцяв і надалі працювати в цьому напрямку.

Христинівську центральну районну лікарню забезпечено матрацами до ліжок і засобами індивідуального захисту

Нагадаємо, до цього за підтримки Антона Яценка Христинівська центральна районна лікарня отримала 64 багатофункціональних ліжка, 80 матраців, 2 кисневі концентратори для лікування і профілактики захворювань дихальної системи, дефібрилятор для діагностики ритму серця, 63 стільця, 3 оглядові столи, медикаменти, витратні матеріали, інший необхідний інвентар

Крім того, до цього за підтримки парламентаря Уманська центральна районна лікарня отримала 8 багатофункціональних ліжок, 20 матраців та медичні каталки. Такий медичний інвентар отримала і Уманська міська лікарняа ще міську лікарню було забезпечено медичними засобами для боротьби з коронавірусною інфекцією.

А також за підтримки народного депутата одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, лікарні у містах Монастирище, Жашків, Тальне, Звенигородка, Ватутіне, у селищах Катеринопіль і Маньківка.

А соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.